langu remontas Nacionalinė pasyvaus namo asociacija Resta Namų pasaulis Individuali statyba


durys termus

Šarvo durys

Šarvo durys

Siūlome aukštos kokybės šarvuotas duris, kurių gamyboje naudojamos pačios moderniausios technologijos.  Mūsų parduodamos šarvuotos durys laikui bėgant nesideformuoja ir neišsikraipo, todėl yra ypatingai sandarios, atsparios temperatūrų pokyčiams, gerai izoliuoja garsą  ir šilumą, puikiai apsaugo nuo vagių bei tyliai darinėjasi.

ŠARVUOTOS DURYS

1.       Plieno lakštas 1,5 – 2 mm storio;

2.       Plieninis karkasas durų konstrukcijai sutvirtinti (1,5 - 2 mm);

3.       Durų apvadas;

4.       Durų varčios ir staktos apšiltinimas akmens vata (42mm);

5.       Dvi silikoninės izoliacinės (sandarinimo) tarpinės;

6.       Vyriai 22mm skersmens, ant atraminių guolių;

7.       Stakta (2mm storio stačiakampio vamzdžio, dažyto milteliniu/akriliniu būdu);

8.       Plokštė (MDP, LMDP, UMIDAX arba OKOUME).

Šarvuotų durų apdaila

Buto šarvuotos durys yra dengiamos MDP (medžio drožlių) plokšte, todėl tinkamos naudoti tik vidaus sąlygomis. Turime platų spalvų pasirinkimą, net 20 skirtingų atspalvių!

Lauko šarvuotosios durys gali būti dengiamos trijų tipų plokštėmis:

1 -  UMIDAX dažyta plokštė, kurios spalvą galima išsirinkti iš RAL spalvų paletės, taip pat, yra galimybė išsirinkti raštą ir jį išfrezuoti ant durų plokštės. UMIDAX plokštė yra ypatingai atspari aplinkos poveikiui, drėgmei, įbrėžimams.

2 -  LMDP (laminuota medžio drožlių) plokštė. Ji irgi yra gaminama iš medžio drožlių, bet dar papildomai apklijuojama karšto presavimo būdu, taip tampa ypatingai atspari įbrėžimams bei drėgmei. Galimybė rinktis iš 20 skirtingų atspalvių.

3 – OKOUME plokštė. Ši plokštė yra sudaryta iš kelių sluoksnių: viršutinis sluoksnis iš gabonmedžio (Afrikoje augantis medis, naudojamas laivų gamyboje) lukšto, apatinis ir vidurinis sluoksnis – taip pat iš gabonmedžio, tik kitaip apdirbto, o tarpiniai sluoksniai yra iš raudonmedžio. Ši plokštė ypatingai atspari aplinkos poveikiui ir visiškai nebijo drėgmės. Tačiau, šios plokštės spalvinė gama nėra plati – galimybė rinktis iš 4 atspalvių.

Patikslinkite paiešką

Rodyti: Lentelę / Sąrašą
Rodyti:
Rikiuoti:
EKONOM 1
EKONOM 1 : su viena skandinaviško tipo spyna S-PRO („Assa 565“ analogas), kurios cilindras yra apsaugotas nuo pragręžimo grūdinto plieno elementais. Spyna komplektuojama su Europos gamintojo („Dorma“) korpusu, poliruotu chromu dengtomis rankenomis bei vidiniu suktuku. Į komplektaciją įeina 3 raktai. Papildomai komplektuojama su apsauga nuo pragręžimo, naktinukais ir stiklo paketais.  ..
432EUR
EKONOM 2
EKONOM 2: su viena pagrindine S-PRO MULTICODE spyna, kurios cilindras apsaugotas nuo pragręžimo grūdinto plieno elementais. Spyna komplektuojama su statybiniu raktu, kuris veikia tik tol, kol panaudojamas bent vienas iš atskirai supakuotų penkių pagrindinių raktų. Šios spynos korpusas turi graso izoliaciją – veikia itin tyliai.  S-PRO MULTICODE spyna komplektuojama su  poliruotu chromu d..
438EUR
EKONOM 3
EKONOM 3: su viena pagrindine DORMA 919 spyna su kabliu, kurioje integruota apsauga nuo spynos korpuso pragręžimo. Spyna atitinka 5 saugumo klasę (sertifikuota pagal EN 12209), bei turi 4 klasės apsaugą nuo korozijos. DORMA 919 užrakinama 360 laipsnių rakto pasukimu, o iš vidaus – vidiniu užsuktuku. Spynos kablys pagamintas iš grūdinto plieno, vidinis užsuktukas – iš nerūdijančio plieno. Į komple..
454EUR
PREMIUM
PREMIUM su viena skandinaviško tipo spyna S-PRO, kurios cilindras yra apsaugotas nuo pragręžimo grūdinto plieno elementais. Spyna komplektuojama su Europos gamintojo „Dorma“ korpusu, poliruotu chromu dengtomis rankenomis bei vidiniu suktuku. Į komplektaciją įeina 3 raktai. Papildomai užsakomas raštų frezavimas, dažymas pagal RAL, MDF plokštės laminuotos PVC plėvele, 36 mm stiklo paketas, įvairio..
509EUR
PREMIUM MULTICODE
PREMIUM MULTICODE su dvejomis spynomis: SPRO MULTICODE ir papildoma seifine MOTTURA 52783i. * S-PRO MULTICODE cilindras apsaugotas nuo pragręžimo grūdinto plieno elementais. Spyna komplektuojama su statybiniu raktu, kuri veikia iki tol, kol panaudojamas bent vienas iš atskirai supakuotų penkių pagrindinių raktų. Šios spynos korpusas turi garso izoliaciją – veikia itin tyliai. S-PRO MULTICODE spy..
559EUR
PREMIUM TANDEMAS
PREMIUM TANDEMAS su dvejomis spynomis: ISEO TANDEMU. Naudojantis Tandemo sistema, abi (viršutinė ir apatinė) spynos rakinamos vienu raktu. Kartu su pagrindiniais sistemos raktais komplektuojamas dar vienas, vadinamas „ auklės“ raktas, kuris rakins tik vieną iš spynų. Tandemas suteikia dvejopą naudą: 1) leidžia dvi skirtingų tipų spynas rakinti vienu raktu – tai labai patogu; 2) suteikia „auklės“ r..
605EUR
STANDART 1
STANDART 1 su dvejomis spynomis – S-PRO ir viršutine seifine ISEO 66360. *S-PRO („Assa 565“ analogas) spynos cilindras apsaugotas nuo pragręžimo. Spyna iš Europos gamintojo („Dorma“) korpusu, poliruotu chromu dengtomis rankenomis bei vidiniu suktuku. *ISEO 66360 („Mottura 40705“ analogas) itališka, trijų rakinimo krypčių, 4 rakto pasukimai iki pilno užrakinimo, plokštelinė. Į komplektaciją įe..
519EUR
STANDART 2
STANDART 2 dvejomis spynomis – S-PRO MULTICODE ir viršutine seifine ISEO 66360. * S-PRO MULTICODE cilindras apsaugotas nuo pragręžimo grūdinto plieno elementais. Spyna komplektuojama su statybiniu raktu, kuri veikia iki tol, kol panaudojamas bent vienas iš atskirai supakuotų penkių pagrindinių raktų. Šios spynos korpusas turi garso izoliaciją – veikia itin tyliai. S-PRO MULTICODE spyna komplektuo..
519EUR
STANDART 3
STANDART 3 su dvejomis spynomis – ASSA 565 ir viršutine seifine MOTTURA4 0705.  *ASSA 565 – pagrindine skandinaviško tipo spyna. Šios spynos korpusas veikia itin tyliai. Turi trijų sluoksnių skląstį bei cinku dengtą plokštelę. Spyna su vidiniu užsuktuku, poliruotu chromu dengtomis rankenomis. Komplektacijoje 3 raktai. *MOTTURA 40705 – ši spyna skirta aukšto saugumo šarvuotoms durims. Nikeli..
535EUR
STANDART 4
STANDART 4 su dvejomis spynomis – ASSA 565 ir viršutine seifine SECUREMME 2500. *ASSA 565 – pagrindine skandinaviško tipo spyna. Šios spynos korpusas veikia itin tyliai. Turi trijų sluoksnių skląstį bei cinku dengtą plokštelę. Spyna su vidiniu užsuktuku, poliruotu chromu dengtomis rankenomis. Komplektacijoje 3 raktai. * SECUREMME 2500 – viršutinė seifinė spyna, užrakinama 4 rakto pasukimais, fik..
499EUR
STANDART 5
STANDART 5  su dvejomis spynomis – ASSA 565 ir viršutine seifine MOTTURA 52783. *ASSA 565 – pagrindine skandinaviško tipo spyna. Šios spynos korpusas veikia itin tyliai. Turi trijų sluoksnių skląstį bei cinku dengtą plokštelę. Spyna su vidiniu užsuktuku, poliruotu chromu dengtomis rankenomis. Komplektacijoje 3 raktai. * MOTTURA 52783 – 7-os aukščiausios saugumo klasės (pagal EN12209 sertifi..
529EUR
STANDART 6
STANDART 6 su dvejomis spynomis – ASSA 565 ir viršutine seifine MOTTURA 52783 su CHAMPIONS cilindru. *ASSA 565 – pagrindine skandinaviško tipo spyna. Šios spynos korpusas veikia itin tyliai. Turi trijų sluoksnių skląstį bei cinku dengtą plokštelę. Spyna su vidiniu užsuktuku, poliruotu chromu dengtomis rankenomis. Komplektacijoje 3 raktai. * MOTTURA 52783 su CHAMPIONS cilindru – seifinė cilindrin..
659EUR
VIDUS 1: su viena skandinaviško tipo spyna S-PRO („Assa 565“ analogas) , kurios cilindras yra apsaugotas nuo pragręžimo grūdinto plieno elementais. Spyna komplektuojama su Europos gamintojo („Dorma“)  korpusu, poliruotu chromu dengtomis rankenomis bei vidiniu suktuku. Į komplektaciją įeina 3 raktai. ..
247EUR
VIDUS 2: su viena pagrindine ASSA 565 spyna. ASSA 565 – pagrindinė skandinaviško tipo spyna. Šios spynos korpusas veikia itin tyliai. Turi trijų sluoksnių skląstį bei cinku dengtą plokštelę. Spyna su vidiniu užsuktuku, poliruotu chromu dengtomis rankenomis. Komplektacijoje 3 raktai. ..
269EUR
VIDUS 3: su dvejomis spynomis – S-PRO ir viršutine seifine ISEO 66360.  *S-PRO  („Assa 565“ analogas) spynos cilindras apsaugotas nuo pragręžimo. Spyna su Europos gamintojo („Dorma“)  korpusu, poliruotu chromu dengtomis rankenomis bei vidiniu suktuku. *ISEO 66360 („Mottura 40705“ analogas) itališka, trijų rakinimo krypčių, 4 rakto pasukimai iki pilno užrakinimo, plokštelinė. ..
277EUR
© 2005 visivisi.lt