langu remontas Nacionalinė pasyvaus namo asociacija Resta Namų pasaulis Individuali statyba


durys termus

„Termus“

„Termus“
Kaina: 1,400EUR

Ud=0.65 W/m2k.

Tai šilčiausios šarvuotos durys pasaulyje. Jų konstrukcija, medžiagos ir jų sujungimo būdai yra patentuoti. Termus – skirtas visiems pastatams, kuriuose norima išlaikyti šilumą žiemą ar neįleisti karščio vasarą.

Šios durys atitinka pasyviems pastatams, A+ klasės ar A++ klasės pastatams keliamus reikalavimus. Šilumos perdavimo koeficientas Ud=0.65 W/m2k. Patvirtintas KTU laboratorijoje.

Šarvuotos durys yra pačios sandariausios ir jų konstrukcijos nereaguoja į temperatūros pokyčius. Pritaikius patentuotus išradimus šių durų gamybai, pavyko pagaminti duris be šilumos tiltelių. Tačiau išsaugota galimybė laisvai rinktis apdailos medžiagas, jų raštus, spalvas ir stiklų formas. Stiklinama su 4 stiklų paketu kurio Ug=0.4 W/m2k.

Kaina 1400 EUR

Lauko durų „Termus“ atitikties deklaracija

Rodiklio pavadinimas

Deklaruojama vertė

Mechaninis patvarumas

4 klasė

Šilumos perdavimo koeficientas

0.65 W/m2k

Oro garso izoliacija

48 dB

Atsparumas kartotiniam varstymui

5 klasė

Atsparumas vėjo apkrovai

C4

Nepralaidumas vandeniui

270 Pa

 

·         Stakta gaminama iš plieninių vamzdžių 40x50x20 karkaso ir papildomo karkaso, pagaminto iš plieninio vamzdžio 20x60x2, kurie termoizoliacine tarpine iš sutankinto polisterolio su priedais iš nano medžiagų. Ši konstrukcija patentuotas išradimas.

·         Termus stakta komplektuojama su lauko apdaila 18 mm storio ir L formos vidine staktos apdaila su trimis sandarinimo tarpinėmis. Dvi iš jų Q-lon, o viena EPDM tarpinė. Staktos konstrukcija suklijuota MS polimero klijais t.y. nenaudojami metaliniai varžtai. Tai panaikina šilumos tiltelius.

·         Staktos storis 132 mm.

·         Termus Varčia gaminama iš pilno kontūro vamzdžio 40x20x2 ir šalto valcavimo plieno lakšto 2 mm storio ir papildomo karkaso pagaminto iš sutankinto polisterolio su nano medžiagomis 16 mm storio, kuris pritvirtintas prie pagrindinio karkaso. Šis karkasas yra per visą varčios plokštumą, jo šilumos laidumas 0,04 W/m2k.

·         Vidiniai varčios apdailai naudojamas 20 mm storio MDF skydas, kuris yra įgilintas 10 mm. O jame įklijuota 10 mm ekstrūduoto polisterolio.

·         Lauko pusės apdailai naudojama 12 mm MDF skydas.

·         Visos medžiagos sujungtos MS polimero klijais be metalinių varžtelių. Tai patentuotas sprendimas.

·         Termus neturi šilumos tiltelių.

·         Varčios storis 92 mm

·         Šios durys buvo testuojamos net su trimis spynomis. Su naktinuku rakinamos iš vidaus, su pagrindine spyna ASSA, kurios suktuko spyna irgi pakeista į stiklo audinio ašį. Ir seifine spyna, kuri užrakinama tik iš lauko pusės. Tokiu būdu spynos netampa šilumos tilteliais.

 

TERMUS – Nr. 1.

rastai

Norėdami peržiūrėti dangas, paspauskite norimą nuorodą:

1. RAL paletė
2. MDF plokštės
3. OKOUME plokštės
4. PVC plėvelės

Norėdami peržiūrėti spynas, paspauskite norimo gamintojo logotipą:

assa fiam
mottura s-pro
dorma evva
assa565ASSA 565

Assa 565 korpusas veikia itin tyliai. Turi trijų sluoksnių skląstį bei cinku dengtą priekinę plokštelę.

Spyna komplektuojama su poliruotu chromu dengtomis rankenomis, o taip pat vidiniu užsuktuku, t.y. spyna iš vidaus rakinama užsuktuko pasukimu - tai labai patogu, nes įėjus į namus galima tiesiog neieškant rakto pasukus užsuktuką užrakinti spyną.

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:


Jūsų atsiliepimas: Pastaba: HTML nesiverčia!

Įvertinimas: Blogas           Geras

Į žemiau esantį laukelį įveskite patikros kodą:© 2005 visivisi.lt