langu remontas Nacionalinė pasyvaus namo asociacija Resta Namų pasaulis Individuali statyba


IGLO ENERGY

„IGLO ENERGY“ langai yra autorinis „DRUTEX“ S.A. (žiūrėti video)produktas, sukurtas išrankiausiems klientams. Šie langai pasižymi ypatingai geromis šilumos išsaugojimo savybėmis. „IGLO ENERGY“ langų šilumos laidumo koeficientas gali būti net iki  UW =0,6 W/(m2*K), tai yra vienas geriausių energijos taupymo rezultatų rinkoje. „DRUTEX“ savo langams naudoja inovatyvius sprendimus, taip pasiekdami geriausius rezultatus gerinant lango šiluminę izoliaciją.

„IGLO ENERGY“ – tai modernumas kiekviename milimetre. Centrinė (trečia) tarpinė yra užpatentuota,  gaminama naudojant EPDM putų kaučiuką, kuris užtikrina labai gerą šilumos izoliaciją. Langų korpuso gylis yra 82 mm, varčios – 94 mm, o rėmai pagaminti net iš 7 kamerų GL SYSTEM profilio.  IGLO ENERGY langų parametrai yra patvirtinti nepriklausomų pasaulinių sertifikavimo institucijų.

„ILGO ENERGY langai“ –  tai elegantiškas dizainas ir aukščiausio lygio funkcionalumas. Plati spalvinė gama ir didelis formų pasirinkimas leis Jums sukurti elegantišką ir rafinuotą dizainą, o specialiai parinkta rankena pabrėš išskirtinę lango išvaizdą. „IGLO ENERGY“ langai nereikalauja didelės priežiūros, o MACO MULTI MATIC KS apkaustai su varčios pakelėju, leis labai lengvai pakelti langus į reikalingą padėtį be jokių pastangų.

Mes esame oficialūs „DRUTEX“ atstovai Lietuvoje, todėl „IGLO ENERGY“ langus galime pasiūlyti už ypatingą kainą.

Informacija apie „IGLO ENERGY“:

1. A klasės, GL system 7-ių kamerų profilis.
2. Montavimo gylis 82 mm.
3. Varčios storis 94 mm.
4. Nauja centrinė (trečia) EPDM tarpinė – naujas patentuotas sprendimas. Pirmas tokio tipo sprendimas pasaulyje.
5. Šilumos laidumo koeficientas, su 3-jų stiklų paketu (viso gaminio) Uw=0,79W/(m2K),  su 4-ių stiklų paketu (viso gaminio) Uw=0,6W/(m2K)
6. Standartinio 3 stiklų paketas 48 mm storio Ug=0,5W/(m2K), 4 stiklų paketo šilumos pralaidumo koeficientas siekia net Ug=0,3W/(m2K).
7. Naujausi MACO MULTI MATIC KS apkaustai su 2 papildomais prieš įsilaužiminiais grybeliais i. S. (intelligente Sicherheit – išmanioji apsauga).
8. Standartiškai taikoma rankenos klaidingos padėties blokada ir varčios pakėlimo mechanizmas užtikrinantis lengvą lango varstymą.
9. Galimybė rinktis paslėptus vyrius, dėka langas atrodo labai estetiškai (žiūrėti video)
10. Išorinių sienelių storis - 3.1 mm.
11. Didelė vidurinė kamera garantuoja atitinkamą lango statiką. Standartiškai taikomas plieninis armavimas nuo 2 mm storio, tačiau yra galimybė pakeisti jį stiklo pluošto armavimu.
12. Galima stumdomų durų sistema (žiūrėti video)
13. 5-ių kamerų po palanginis profilis su tarpine.
14. Puikiausiai tinka pasyviam namui.
15. Langų spalvų katalogą galite rasti čia (žiūrėti)
16. Platus lauko durų dizaino pasirinkimas: (žiūrėti)

žiūrėti daugiau apie IGLO ENERGY

© 2005 visivisi.lt