langu remontas Nacionalinė pasyvaus namo asociacija Resta Namų pasaulis Individuali statyba


durys termus

Mediniai langai

Rodyti: Lentelę / Sąrašą
Rodyti:
Rikiuoti:
SOFT- LINE 68
68 mm storio langai. Stiklinimas dviejų stiklų paketu su argono dujomis ir selektyviniu stiklu. Šilumos perdavimo koeficientas U=1,5 W/(m2K). Naudojami 3 sluoksnių klijuotos medienos tašai. Galima rinktis iš dygiuotos arba nedygiuotos pušies, eglės, ąžuolo, maumedžio ar raudonmedžio. Langai gali būti kaustomi aliuminiu iš lauko pusės, taip pat dažomi ar lakuojami visomis RAL spalvomis..
120EUR
SOFT-LINE 78
78 mm storio langai. Stiklinimas trijų stiklų paketu su argono dujomis. Šilumos perdavimo koeficientas U=1 W/(m2K). Naudojami 4 sluoksnių klijuotos medienos tašai. Galima rinktis iš dygiuotos arba nedygiuotos pušies, eglės, ąžuolo, maumedžio ar raudonmedžio. Langai gali būti kaustomi aliuminiu iš lauko pusės, taip pat dažomi ar lakuojami visomis RAL spalvomis. * nurodyta vitrinin..
130EUR
SOFT-LINE 88
88 mm storio langai. Stiklinimas trijų stiklų paketu su argono dujomis. Šilumos perdavimo koeficientas U=0,95 W/(m2K). Naudojami 5 sluoksnių klijuotos medienos tašai. Galima rinktis iš dygiuotos arba nedygiuotos pušies, eglės, ąžuolo, maumedžio ar raudonmedžio. Langai gali būti kaustomi aliuminiu iš lauko pusės, taip pat dažomi ar lakuojami visomis RAL spalvomis. * nurodyta vitri..
150EUR
© 2005 visivisi.lt