langu remontas Nacionalinė pasyvaus namo asociacija Resta Namų pasaulis Individuali statyba


durys termus

VISI ROLETAI, ŽALIUZĖS

Patikslinkite paiešką

Rodyti: Lentelę / Sąrašą
Rodyti:
Rikiuoti:
Apsauginės žaliuzės
Kaip apsaugoti savo daiktus nuo vagysčių? Verta pagalvoti apie saugumą, kuris efektyviai sustabdytų nekviestus svečius, juk dažniausiai vagys į namus patenka pro langus ar duris. Apsauginės žaliuzės – tai puikus apsaugos sprendimas, tačiau, jos skirtos ne vien apsaugai nuo įsilaužimų. Jos kuo puikiausiai apsaugo mus nuo įkyrių žvilgsnių, slopina triukšmą, sumažina dulkių patekimą į patalpą, aps..
Fotoroletai
Fotoroletai (roletai su spauda) – tai modernus ir novatoriškas būdas papuošti Jūsų langus.  Jei svajojate pro savo langą matyti Baltijos jūrą, Eifelio bokštą, Londono Bigbeną ar Venecijos grožį – fotoroletai yra puikus sprendimas būtent Jums. Jūs neprivalote dengti langus monotonišku, vienos spalvos audiniu. Vietoje to, mes Jums galime pasiūlyti galimybę langą papuošti bet kokiu Jums patin..
Horizontalios žaliuzės
Horizontalios žaliuzės yra seniausiai paplitusi ir populiariausiai naudojama apsauga nuo tiesioginių saulės spindulių. Jos jau daugelį metų yra naudojamos gyvenamosiuose namuose, biuruose, mokyklose, ligoninėse ir t.t. Didžiausias horizontalių žaliuzių privalumas yra tas, kad jos bet iki 98 % apsaugo patalpas nuo tiesioginių saulės spindulių skleidžiamos šviesos. Rankenėlės (lazdelės) pagalba l..
Medinės žaliuzės
Medinės žaliuzės yra labai elegantiška, ekskliuzyvinė vidaus langų uždanga. Unikali išvaizda ir įvairių medienos atspalvių gama, suteikia galimybę laisvai derinti jas prie baldų, grindų ar sienų, suteikiant interjerui papildomo žavesio ir unikalumo. Jos ypatingai dera prie interjero, kuriame dominuoja medienos, aliuminio ar stiklo detalės. Medinių žaliuzių gamybai naudojama ekologiška medien..
PLISUOTOS ŽALIUZĖS
Plisuotos žaliuzės – sparčiai populiarėjantis langų dekoravimo būdas, suteikiantis patalpai jaukumo, modernumo, pagyvinantis interjerą. Šio tipo žaliuzės pasižymi universalumu bei funkcionalumu. Jos gali būti sustumiamos ir stumdomos tiek iš viršaus į apačią, tiek ir iš apačios į viršų. Tokiu būdu, jos leidžia tiksliai nustatyti norimą šviesos kiekį patalpoje. Plisuotas žaliuzes galima montuoti an..
Roletai
Pastaraisiais metais roletai tapo  pačiu novatoriškiausiu sprendimu kovojant su saulės skleidžiamų spindulių šviesa. Ji lydi mus visą dieną iki pat sutemų, o roletų pagalba dienos šviesa gali būti reguliuojama pagal mūsų individualius poreikius. Tai yra vienas iš populiariausių XXI amžiaus langų uždengimo įtaisų, naudojamų namuose bei biuruose, siekiant užtemdyti patalpą, apsaugoti savo priva..
Roletai „Diena-naktis“
Jei Jums patinka neįprasti sprendimai, siūlome specialaus tipo roletus, atliekančius tiek dieninių ir naktinių užuolaidų, tiek ir žaliuzių funkcijas. Dieną jie leidžia šviesai lengvai patekti į kambarį, o atėjus tamsiam paros metui - uždengti langą. Roleto struktūrą sudaro dvigubas audinys su horizantaliomis permatomomis ir nepermatomomis juostomis. Abi medžiagos veikia savarankiškai, su naujovišk..
Tinklelis nuo vabzdžių
Kartais, net vasara turi savo tamsiąją pusę, kai, atsidarius langą, kartu su gaivaus oro dvelksmu į butą patenka musės, vapsvos ar uodai. Jūs galite apsaugoti namus nuo vabzdžių net vakare, uždegus šviesą! Mes Jums siūlome tinklelį nuo vabzdžių, kuris gali būti pritaikomas prie bet kokios formos lango ar durų, pagal individualius poreikius. 100% veiksmingas būdas apsisaugoti nuo visų vabzdži..
Vertikalios žaliuzės
Vertikalios žaliuzės, taip pat, yra naudojamos siekiant apsaugoti tam tikras zonas nuo ryškios saulės šviesos . Jos leidžia saulės spindulių pralaidumą sumažinti iki 100%, arba, suteikti patalpai daugiau šviesos, priklausomai nuo Jūsų poreikių. Vertikalios žaliuzės paprastai naudojamos biuruose, bankuose ar kitose įstaigose, kur sėkmingai pakeičia užuolaidas. Šio tipo žaliuzės yra montuojamos p..
© 2005 visivisi.lt