langu remontas Nacionalinė pasyvaus namo asociacija Resta Namų pasaulis Individuali statyba


durys termus

Roletai

Rodyti: Lentelę / Sąrašą
Rodyti:
Rikiuoti:
Fotoroletai
Fotoroletai (roletai su spauda) – tai modernus ir novatoriškas būdas papuošti Jūsų langus.  Jei svajojate pro savo langą matyti Baltijos jūrą, Eifelio bokštą, Londono Bigbeną ar Venecijos grožį – fotoroletai yra puikus sprendimas būtent Jums. Jūs neprivalote dengti langus monotonišku, vienos spalvos audiniu. Vietoje to, mes Jums galime pasiūlyti galimybę langą papuošti bet kokiu Jums patin..
PLISUOTOS ŽALIUZĖS
Plisuotos žaliuzės – sparčiai populiarėjantis langų dekoravimo būdas, suteikiantis patalpai jaukumo, modernumo, pagyvinantis interjerą. Šio tipo žaliuzės pasižymi universalumu bei funkcionalumu. Jos gali būti sustumiamos ir stumdomos tiek iš viršaus į apačią, tiek ir iš apačios į viršų. Tokiu būdu, jos leidžia tiksliai nustatyti norimą šviesos kiekį patalpoje. Plisuotas žaliuzes galima montuoti an..
Roletai
Pastaraisiais metais roletai tapo  pačiu novatoriškiausiu sprendimu kovojant su saulės skleidžiamų spindulių šviesa. Ji lydi mus visą dieną iki pat sutemų, o roletų pagalba dienos šviesa gali būti reguliuojama pagal mūsų individualius poreikius. Tai yra vienas iš populiariausių XXI amžiaus langų uždengimo įtaisų, naudojamų namuose bei biuruose, siekiant užtemdyti patalpą, apsaugoti savo priva..
Roletai „Diena-naktis“
Jei Jums patinka neįprasti sprendimai, siūlome specialaus tipo roletus, atliekančius tiek dieninių ir naktinių užuolaidų, tiek ir žaliuzių funkcijas. Dieną jie leidžia šviesai lengvai patekti į kambarį, o atėjus tamsiam paros metui - uždengti langą. Roleto struktūrą sudaro dvigubas audinys su horizantaliomis permatomomis ir nepermatomomis juostomis. Abi medžiagos veikia savarankiškai, su naujovišk..
Tinklelis nuo vabzdžių
Kartais, net vasara turi savo tamsiąją pusę, kai, atsidarius langą, kartu su gaivaus oro dvelksmu į butą patenka musės, vapsvos ar uodai. Jūs galite apsaugoti namus nuo vabzdžių net vakare, uždegus šviesą! Mes Jums siūlome tinklelį nuo vabzdžių, kuris gali būti pritaikomas prie bet kokios formos lango ar durų, pagal individualius poreikius. 100% veiksmingas būdas apsisaugoti nuo visų vabzdži..
© 2005 visivisi.lt