langu remontas Nacionalinė pasyvaus namo asociacija Resta Namų pasaulis Individuali statyba


durys termus

VISI VARTAI

Patikslinkite paiešką

Rodyti: Lentelę / Sąrašą
Rodyti:
Rikiuoti:
APTVĖRIMAI PRIVAČIOMS VALDOMS
Aptvėrimai privačioms valdoms yra sudaryti iš stulpelių, segmentų bei kiemo vartų (gali būti nustumiami arba dvivėriai). Mūsų siūlomi aptvėrimai yra gaminami iš aukštos kokybės medžiagų, pasitelkiant naujausias technologijas; Ypatingai gausi spalvų paletė ir dizaino pasirinkimas; Aptvėrimų matmenys gali būti ir standartiniai ir nestandartiniai; Aptvėrimai ilgaamžiai, jie yra karštai ci..
DVIVĖRIAI  VARTAI
Dvivėriai vartai yra labai estetiškas ir funkcionalus sprendimas, kurio populiarumas nemažėja jau metų metus. Nieko nuostabaus, juk niekas labiau nepapuoš Jūsų sklypo, kaip elegantiški, gerai suvirinti, nepriekaištingai nudažyti ir sumontuoti kiemo vartai. Dvivėriai vartai gali būti montuojami siauruose pravažiavimuose, su galimybe varstytis į abi puses – vidinę ar išorinę, priklausomai nuo ..
GARAŽO VARTAI „RollMatic“
„Hörmann“ garažo vartai „RollMatic“ dėka savo konstrukcijos užtikrina maksimalią erdvę Jūsų automobiliui tiek garaže tiek priešais jį. Erdvė ties garažo lubomis, taip pat, lieka laisva ir gali būti išnaudojama pagal Jūsų poreikius. Šie vartai susisuka, todėl puikiai tinka nedidelio ploto garažuose bei garažuose žemomis lubomis. RollMatic vartai yra pagaminti iš aukštos kokybės aliuminio, tod..
GREITAEIGIAI VARTAI
Greitaeigiai vartai naudojami tiek pastatų viduje, tiek išorėje. Skirti optimizuoti eismo srautą, taupyti patalpos šilumą. "Hörmann" siūlo vertikalius arba horizontalius šio tipo vartus su lanksčia varčia, komplektuojamus su segmentiniais ar susukamais vartais Taip pat, galime pasiūlyti ir lengvai naudojamus, spiralinius vartus, pagamintus iš lygaus aliuminio profilio. ..
JUOSTINĖS UŽUOLAIDOS
Juostinės užuolaidos gaminamos iš PVC. Jos naudojamos pramoninėse patalpose norint sutaupyti šilumą ir sumažinti šalčio nuostolius. Šios juostinės užuolaidos kontroliuoja šilumos srautus tarp erdvių, kurias skiria; Apsaugo patalpas nuo skersvėjų; Sumažina triukšmo lygį; Riboja dūmų, garų ir dulkių patekimą į patalpas; Leidžia lengvai judėti transporto priemonėms, krautuvams ar pėstie..
KOLEKTYVINIŲ GARAŽŲ VARTAI
Pagrindiniai kolektyvinių garažų vartų požymiai yra patikimas, saugus ir tylus darbas, net esant labai dažnam naudojimui. Tai vartų konstrukcija, turinti nesusidėvintį atsvarų mechanizmą, kuris sudaro idealias sąlygas vartams atsidaryti ir užsidaryti sklandžiai, tyliai ir saugiai. Idealiai tinka aukštoms erdvėms. Ši konstrukcija, beveik nereikalauja priežiūros. Didelis šių vartų asortimentas le..
LANKSTŪS ŠVYTUOKLINIAI VARTAI
Lankstūs – švytuokliniai vartai skirti naudoti pramoninėse patalpose ir ypač sandėliuose. Šie vartai netrukdo laisvai judėti, yra lengvai valdomi. Lankstūs švytuokliniai vartai idealiai tinka pagerinti darbo sąlygas, apsaugant patalpą nuo skersvėjų ir žemos temperatūros, taigi,  padeda sumažinti elektros energijos sąnaudas. Tai geras sprendimas už protingą kainą. ..
NORMSTAHL OSF42A
NORMSTAHL OSF42A -  Stiklo rėmo vartai, skirti naudoti tose patalpose, kurioms būtinas apšvietimas ir geras matomumas. ..
NORMSTAHL OSP42A
NORMSTAHL OSP42A - Izoliuotos plokštės vartai, skirti naudoti sandėliuose, logistikos centruose. ..
NORMSTAHL STUMDOMI VARTAI
Optimali šiluminė izoliacija, užtikrinama dėka 42 mm storio plokštės; Galimybė rinktis iš 10 madingų spalvų; Lygus paviršius; 5 galimi dizaino modeliai; Rutuliniai guoliai; Dalinio atsidarymo funkcija; Gamyba pagal reikiamą dydį (plotis ir aukštis 1mm tikslumu). ..
PAKABINAMI - STUMDOMI PRAMONINIAI VARTAI
Pramoniniai pakabinami - stumdomi vartai yra ekonomiškas ir patikimas sprendimas pagalbinėms patalpoms, pramoninėms salėms ar sandėliams. Jie gali būti montuojami ir pastato viduje - skiriant dvi patalpas. Vartų pagrindinis privalumas - paprasta konstrukcija. Jie juda bėgiais sumontuotais ant slenksčio. Šie vartai valdomi rankiniu būdu. ..
PLOKŠTUMINIAI HÖRMAN VARTAI
Plokštuminiai vartai „Hörmann“ – tai aukšta kokybė ir pažangios technologijos, užtikrinančios ilgalaikį ir saugų naudojimą. „Hörmann“ vartai turi daugiau nei 50 metų patirtį ir yra vieni  didžiausių garažo vartų gamintojų Europoje. Plokštuminiai vartai  labiausiai tinka garažams, kuriuose nebūtina gera šilumos izoliacija. Standartiškai, jie nėra apšiltinti; Tvirta, plieninė konst..
Plokštuminiai vartai
Plokštuminiai vartai yra vieni populiariausių garažo vartų rinkoje. Jų paprasta konstrukcija ir paprasti mechaniniai sprendimai užtikrina patikimą vartų naudojimą ilgą laiką. Gaminami iš cinkuotos plieno skardos arba iš cinkuoto plieno perforuotos skardos. Galimybė rinktis apšildytus vartus (apšildomi putų polistirolu); Saugūs, sertifikuoti vartai; Paprastas naudojimas, galimybė įsireng..
SEGMENTINIAI HÖRMANN PRAMONINIAI VARTAI
Segmentiniai vartai atsidaro vertikaliai, paliekant laisvos vietos patalpos viduje ir priešais vartus. Vartai yra būti montuojami vertikaliai virš angos arba lygiagrečiai su šlaitiniu stogu. Gaminami iš plieno ar aliuminio arba plieno su aliuminiu. Vartai pasižymi aukšto lygio saugumu. ..
SEGMENTINIAI HÖRMANN VARTAI
Segmentiniai vartai „Hörmann“ yra gaminami iš aukščiausios kokybės medžiagų, užtikrinančių saugumą ir komfortą. Vartai atsiveria vertikaliai, taip yra taupoma erdvė priešais garažą bei jo viduje; Šie vartai gali būti montuojami įvairių formų angose (užapvalintais kampais, arkos formos ir t.t.); Automatiniai „Hörmann“ vartai pasižymi aukštais saugumo rodikliais bei puikiu sandarumu; Did..
© 2005 visivisi.lt