langu remontas Nacionalinė pasyvaus namo asociacija Resta Namų pasaulis Individuali statyba


durys termus

Garažo vartai

Patikslinkite paiešką

Rodyti: Lentelę / Sąrašą
Rodyti:
Rikiuoti:
GARAŽO VARTAI „RollMatic“
„Hörmann“ garažo vartai „RollMatic“ dėka savo konstrukcijos užtikrina maksimalią erdvę Jūsų automobiliui tiek garaže tiek priešais jį. Erdvė ties garažo lubomis, taip pat, lieka laisva ir gali būti išnaudojama pagal Jūsų poreikius. Šie vartai susisuka, todėl puikiai tinka nedidelio ploto garažuose bei garažuose žemomis lubomis. RollMatic vartai yra pagaminti iš aukštos kokybės aliuminio, tod..
KOLEKTYVINIŲ GARAŽŲ VARTAI
Pagrindiniai kolektyvinių garažų vartų požymiai yra patikimas, saugus ir tylus darbas, net esant labai dažnam naudojimui. Tai vartų konstrukcija, turinti nesusidėvintį atsvarų mechanizmą, kuris sudaro idealias sąlygas vartams atsidaryti ir užsidaryti sklandžiai, tyliai ir saugiai. Idealiai tinka aukštoms erdvėms. Ši konstrukcija, beveik nereikalauja priežiūros. Didelis šių vartų asortimentas le..
NORMSTAHL STUMDOMI VARTAI
Optimali šiluminė izoliacija, užtikrinama dėka 42 mm storio plokštės; Galimybė rinktis iš 10 madingų spalvų; Lygus paviršius; 5 galimi dizaino modeliai; Rutuliniai guoliai; Dalinio atsidarymo funkcija; Gamyba pagal reikiamą dydį (plotis ir aukštis 1mm tikslumu). ..
PLOKŠTUMINIAI HÖRMAN VARTAI
Plokštuminiai vartai „Hörmann“ – tai aukšta kokybė ir pažangios technologijos, užtikrinančios ilgalaikį ir saugų naudojimą. „Hörmann“ vartai turi daugiau nei 50 metų patirtį ir yra vieni  didžiausių garažo vartų gamintojų Europoje. Plokštuminiai vartai  labiausiai tinka garažams, kuriuose nebūtina gera šilumos izoliacija. Standartiškai, jie nėra apšiltinti; Tvirta, plieninė konst..
Plokštuminiai vartai
Plokštuminiai vartai yra vieni populiariausių garažo vartų rinkoje. Jų paprasta konstrukcija ir paprasti mechaniniai sprendimai užtikrina patikimą vartų naudojimą ilgą laiką. Gaminami iš cinkuotos plieno skardos arba iš cinkuoto plieno perforuotos skardos. Galimybė rinktis apšildytus vartus (apšildomi putų polistirolu); Saugūs, sertifikuoti vartai; Paprastas naudojimas, galimybė įsireng..
SEGMENTINIAI HÖRMANN VARTAI
Segmentiniai vartai „Hörmann“ yra gaminami iš aukščiausios kokybės medžiagų, užtikrinančių saugumą ir komfortą. Vartai atsiveria vertikaliai, taip yra taupoma erdvė priešais garažą bei jo viduje; Šie vartai gali būti montuojami įvairių formų angose (užapvalintais kampais, arkos formos ir t.t.); Automatiniai „Hörmann“ vartai pasižymi aukštais saugumo rodikliais bei puikiu sandarumu; Did..
Segmentiniai vartai
Segmentiniai vartai – tai šiuolaikiškas sprendimas reikliems klientams. Tai vartai, sukurti naudoti šildomuose garažuose. Vartai apšildyti per visą plotą, gaminami iš plieno segmentų, užpildytų poliuretano putomis bei freono užpildu, tai garantuoja puikią šilumos izoliaciją. Šia vartai gali būti įrengiami įvairių formų angose: stačiakampėse, nupjautais, užapvalintais kampais arba arkos pa..
SEGMENTINIAI VARTAI “BASEMATIC”
Valdymas automatinis: komplektą sudaro automatinis mechanizmas su dvejais valdymo pulteliais; Optimali šiluminė izoliacija, užtikrinama dėka 42 mm storio plokštės; Dviejų tipų paviršiai: „brillant“ arba „woodgrain“; Vartai galimi 6 dydžių: 2375x2000mm, 2375x2125mm, 2400x2000mm, 2400x2125mm, 2500x2000mm ir 2500x2125mm; Galimos 6 spalvos: su „brillant“ paviršiumi - antracito pilka (p..
SEGMENTINIAI VARTAI „G60”
Optimali šiluminė izoliacija, užtikrinama dėka 42 mm storio plokštės; 4 madingos standartinės spalvos ir dar 5 galimos už  papildomą kainą; Dviejų tipų paviršiai: „brillant“ arba „woodgrain“; Sutvirtinimas 6 būdais; Rutulinis važiuoklės guolis; Apsauga nuo vaikų dėka uždarų valdymo bėgelių; Gamyba pagal reikiamą dydį (plotis 1mm tikslumu). Fiksuotas vartų aukštis. ..
SEGMENTINIAI VARTAI „SATIN“
Optimali šiluminė izoliacija, užtikrinama dėka 42 mm storio plokštės; 10 madingų spalvų; Lygaus paviršiaus plokštės; 5 varčios dizaino modeliai; Rutulinis važiuoklės guolis; Apsauga nuo vaikų dėka uždarų valdymo bėgelių; Gamyba pagal reikiamą dydį (plotis ir aukštis 1mm tikslumu). ..
SEGMENTINIAI VARTAI „SECURA“
Aukštas apsaugos lygis; Saugus valdymas; Optimali šiluminė izoliacija, užtikrinama dėka 42 mm storio plokštės; Terminis profilis aplink visą vartų perimetrą; Lygus paviršius; 10 originalių ir madingų spalvų; Galimi 6 varčios dizaino modeliai; Individuali apdaila (derinant prie Jūsų namo fasado); Gamyba pagal reikiamą dydį (plotis ir aukštis 1mm tikslumu). ..
Susukamieji (roletiniai) garažo vartai
Susukamieji garažo vartai – tai komfortas, estetika bei patvarumas. Šie vartai labiausiai tinka privačių gyvenamųjų namų garažams. Pakeliant vartus jie lengvai susisuka ant vyniojimo veleno, įtaisyto dėžutėje prie lubų, ir palieka laisvą erdvę. Visi susukamieji vartai yra su automatine pavara, o tai užtikrina paprastą bei komfortišką naudojimą; Visi elementai yra gaminami iš aliuminio, to..
Varstomi vartai
Varstomi vartai yra ekonomiškiausias sprendimas visų tipų garažams. Garantuoja mažą kainą ir ilgaamžiškumą. Aukšti saugumo rodikliai. Varčia ir stakta pagamintos iš cinkuotų, uždarų, plieno profilių. Su daugybe saugumą užtikrinančių priedų: pėdute, vyrių ir varčios atidarymo ribotuvu, bei dviguba sklende varčiose. Galimybė rinktis apšiltintus vartus (plieno skarda išorėje, putų polistirola..
© 2005 visivisi.lt