langu remontas Nacionalinė pasyvaus namo asociacija Resta Namų pasaulis Individuali statyba


durys termus

"HÖRMANN" VARTAI

Rodyti: Lentelę / Sąrašą
Rodyti:
Rikiuoti:
GARAŽO VARTAI „RollMatic“
„Hörmann“ garažo vartai „RollMatic“ dėka savo konstrukcijos užtikrina maksimalią erdvę Jūsų automobiliui tiek garaže tiek priešais jį. Erdvė ties garažo lubomis, taip pat, lieka laisva ir gali būti išnaudojama pagal Jūsų poreikius. Šie vartai susisuka, todėl puikiai tinka nedidelio ploto garažuose bei garažuose žemomis lubomis. RollMatic vartai yra pagaminti iš aukštos kokybės aliuminio, tod..
KOLEKTYVINIŲ GARAŽŲ VARTAI
Pagrindiniai kolektyvinių garažų vartų požymiai yra patikimas, saugus ir tylus darbas, net esant labai dažnam naudojimui. Tai vartų konstrukcija, turinti nesusidėvintį atsvarų mechanizmą, kuris sudaro idealias sąlygas vartams atsidaryti ir užsidaryti sklandžiai, tyliai ir saugiai. Idealiai tinka aukštoms erdvėms. Ši konstrukcija, beveik nereikalauja priežiūros. Didelis šių vartų asortimentas le..
PLOKŠTUMINIAI HÖRMAN VARTAI
Plokštuminiai vartai „Hörmann“ – tai aukšta kokybė ir pažangios technologijos, užtikrinančios ilgalaikį ir saugų naudojimą. „Hörmann“ vartai turi daugiau nei 50 metų patirtį ir yra vieni  didžiausių garažo vartų gamintojų Europoje. Plokštuminiai vartai  labiausiai tinka garažams, kuriuose nebūtina gera šilumos izoliacija. Standartiškai, jie nėra apšiltinti; Tvirta, plieninė konst..
SEGMENTINIAI HÖRMANN VARTAI
Segmentiniai vartai „Hörmann“ yra gaminami iš aukščiausios kokybės medžiagų, užtikrinančių saugumą ir komfortą. Vartai atsiveria vertikaliai, taip yra taupoma erdvė priešais garažą bei jo viduje; Šie vartai gali būti montuojami įvairių formų angose (užapvalintais kampais, arkos formos ir t.t.); Automatiniai „Hörmann“ vartai pasižymi aukštais saugumo rodikliais bei puikiu sandarumu; Did..
© 2005 visivisi.lt