langu remontas Nacionalinė pasyvaus namo asociacija Resta Namų pasaulis Individuali statyba


durys termus

"WISNIOWSKI" VARTAI

Rodyti: Lentelę / Sąrašą
Rodyti:
Rikiuoti:
Plokštuminiai vartai
Plokštuminiai vartai yra vieni populiariausių garažo vartų rinkoje. Jų paprasta konstrukcija ir paprasti mechaniniai sprendimai užtikrina patikimą vartų naudojimą ilgą laiką. Gaminami iš cinkuotos plieno skardos arba iš cinkuoto plieno perforuotos skardos. Galimybė rinktis apšildytus vartus (apšildomi putų polistirolu); Saugūs, sertifikuoti vartai; Paprastas naudojimas, galimybė įsireng..
Segmentiniai vartai
Segmentiniai vartai – tai šiuolaikiškas sprendimas reikliems klientams. Tai vartai, sukurti naudoti šildomuose garažuose. Vartai apšildyti per visą plotą, gaminami iš plieno segmentų, užpildytų poliuretano putomis bei freono užpildu, tai garantuoja puikią šilumos izoliaciją. Šia vartai gali būti įrengiami įvairių formų angose: stačiakampėse, nupjautais, užapvalintais kampais arba arkos pa..
Susukamieji (roletiniai) garažo vartai
Susukamieji garažo vartai – tai komfortas, estetika bei patvarumas. Šie vartai labiausiai tinka privačių gyvenamųjų namų garažams. Pakeliant vartus jie lengvai susisuka ant vyniojimo veleno, įtaisyto dėžutėje prie lubų, ir palieka laisvą erdvę. Visi susukamieji vartai yra su automatine pavara, o tai užtikrina paprastą bei komfortišką naudojimą; Visi elementai yra gaminami iš aliuminio, to..
Varstomi vartai
Varstomi vartai yra ekonomiškiausias sprendimas visų tipų garažams. Garantuoja mažą kainą ir ilgaamžiškumą. Aukšti saugumo rodikliai. Varčia ir stakta pagamintos iš cinkuotų, uždarų, plieno profilių. Su daugybe saugumą užtikrinančių priedų: pėdute, vyrių ir varčios atidarymo ribotuvu, bei dviguba sklende varčiose. Galimybė rinktis apšiltintus vartus (plieno skarda išorėje, putų polistirola..
© 2005 visivisi.lt