langu remontas Nacionalinė pasyvaus namo asociacija Resta Namų pasaulis Individuali statyba


durys termus

Kiemo vartai

Rodyti: Lentelę / Sąrašą
Rodyti:
Rikiuoti:
APTVĖRIMAI PRIVAČIOMS VALDOMS
Aptvėrimai privačioms valdoms yra sudaryti iš stulpelių, segmentų bei kiemo vartų (gali būti nustumiami arba dvivėriai). Mūsų siūlomi aptvėrimai yra gaminami iš aukštos kokybės medžiagų, pasitelkiant naujausias technologijas; Ypatingai gausi spalvų paletė ir dizaino pasirinkimas; Aptvėrimų matmenys gali būti ir standartiniai ir nestandartiniai; Aptvėrimai ilgaamžiai, jie yra karštai ci..
DVIVĖRIAI  VARTAI
Dvivėriai vartai yra labai estetiškas ir funkcionalus sprendimas, kurio populiarumas nemažėja jau metų metus. Nieko nuostabaus, juk niekas labiau nepapuoš Jūsų sklypo, kaip elegantiški, gerai suvirinti, nepriekaištingai nudažyti ir sumontuoti kiemo vartai. Dvivėriai vartai gali būti montuojami siauruose pravažiavimuose, su galimybe varstytis į abi puses – vidinę ar išorinę, priklausomai nuo ..
STUMDOMI / NUSTUMIAMI KIEMO VARTAI
Kiemo vartų pasirinkimas priklauso ne tik nuo individualių klientų norų, kartais tai lemia ir kiti veiksniai, pavyzdžiui, sklypo forma ar važiuojamosios kelio dalies ilgis. Stumdomi vartai idealiausiai tinka siaurose gatvelėse arba kiemuose, iš kurių išvažiuojama tiesiai į gatvę. Šie vartai juda sava eiga palei tvorą, todėl neužima važiuojamosios kelio dalies, taip sudarydami galimybę išnaud..
© 2005 visivisi.lt