langu remontas Nacionalinė pasyvaus namo asociacija Resta Namų pasaulis Individuali statyba


durys termus

Pramoniniai vartai

Patikslinkite paiešką

Rodyti: Lentelę / Sąrašą
Rodyti:
Rikiuoti:
GREITAEIGIAI VARTAI
Greitaeigiai vartai naudojami tiek pastatų viduje, tiek išorėje. Skirti optimizuoti eismo srautą, taupyti patalpos šilumą. "Hörmann" siūlo vertikalius arba horizontalius šio tipo vartus su lanksčia varčia, komplektuojamus su segmentiniais ar susukamais vartais Taip pat, galime pasiūlyti ir lengvai naudojamus, spiralinius vartus, pagamintus iš lygaus aliuminio profilio. ..
JUOSTINĖS UŽUOLAIDOS
Juostinės užuolaidos gaminamos iš PVC. Jos naudojamos pramoninėse patalpose norint sutaupyti šilumą ir sumažinti šalčio nuostolius. Šios juostinės užuolaidos kontroliuoja šilumos srautus tarp erdvių, kurias skiria; Apsaugo patalpas nuo skersvėjų; Sumažina triukšmo lygį; Riboja dūmų, garų ir dulkių patekimą į patalpas; Leidžia lengvai judėti transporto priemonėms, krautuvams ar pėstie..
LANKSTŪS ŠVYTUOKLINIAI VARTAI
Lankstūs – švytuokliniai vartai skirti naudoti pramoninėse patalpose ir ypač sandėliuose. Šie vartai netrukdo laisvai judėti, yra lengvai valdomi. Lankstūs švytuokliniai vartai idealiai tinka pagerinti darbo sąlygas, apsaugant patalpą nuo skersvėjų ir žemos temperatūros, taigi,  padeda sumažinti elektros energijos sąnaudas. Tai geras sprendimas už protingą kainą. ..
NORMSTAHL OSF42A
NORMSTAHL OSF42A -  Stiklo rėmo vartai, skirti naudoti tose patalpose, kurioms būtinas apšvietimas ir geras matomumas. ..
NORMSTAHL OSP42A
NORMSTAHL OSP42A - Izoliuotos plokštės vartai, skirti naudoti sandėliuose, logistikos centruose. ..
PAKABINAMI - STUMDOMI PRAMONINIAI VARTAI
Pramoniniai pakabinami - stumdomi vartai yra ekonomiškas ir patikimas sprendimas pagalbinėms patalpoms, pramoninėms salėms ar sandėliams. Jie gali būti montuojami ir pastato viduje - skiriant dvi patalpas. Vartų pagrindinis privalumas - paprasta konstrukcija. Jie juda bėgiais sumontuotais ant slenksčio. Šie vartai valdomi rankiniu būdu. ..
SEGMENTINIAI HÖRMANN PRAMONINIAI VARTAI
Segmentiniai vartai atsidaro vertikaliai, paliekant laisvos vietos patalpos viduje ir priešais vartus. Vartai yra būti montuojami vertikaliai virš angos arba lygiagrečiai su šlaitiniu stogu. Gaminami iš plieno ar aliuminio arba plieno su aliuminiu. Vartai pasižymi aukšto lygio saugumu. ..
SEGMENTINIAI PRAMONINIAI VARTAI
Segmentiniai vartai yra pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų, kurios užtikrina saugumą ir komfortą. Jie turi tam tikrą konstrukciją, apšiltintą putomis, kurios užtikrina gerą šilumos izoliaciją. Vartai atsidaro vertikaliai, taip paliekama laisva erdvė ne tik garažo viduje, bet ir priešais jį. Segmentiniai  vartai gali būti lengvai montuojami bet kokioje garažo angos formoje. Jie gami..
STUMDOMI HÖRMANN PRAMONINIAI VARTAI
Stumdomi vartai idealiai tinka užtverti didesnius ar mažesnius įvažiavimus pramoniniuose objektuose, privačių namų kiemuose, parkuose ar saugomosiose aikštelėse. Moderni ir patikima konstrukcija užtikrina patikimą veikimą net ir tuo atveju, kai žemė yra padengta ledu, purvu, smėliu ar sniegu. Šių stumdomų vartų naudojimas yra lengvas ir patogus. Stumdomi vartai juda kelis centimetrus aukščiau žemė..
SULANKSTOMI PRAMONIANI VARTAI
Sulankstomi vartai skirti parodų salėms, oro uostams, šiuolaikinės architektūros pastatams, kur stilius ir elegancija jungiasi su patikimumu ir funkcionalumu. Šie vartai patvarūs, originalūs bei estetiški. Galimybė rinktis iš plataus spalvų asortimento. ..
SUSUKAMI (ROLETINIAI) VARTAI IR SUSUKAMOS (ROLETINĖS) GROTOS
Aukštos kokybės „Hörmann“ vartai ir grotos gerokai peržengia įprastus standartus. Sumani ir paprasta „Hörmann“ susukamų vartų ir grotų konstrukcija, susidedanti iš aliuminio ir plieno, užtikrina šių gaminių ilgaamžiškumą ir ekonomiškumą. Jie puikiai tinka kasdieniam naudojimui. Šios rūšies vartai užima labai mažai vietos ir suteikia galimybę išnaudoti visą reikalingą patalpų erdvę. ..
SUSUKAMI PRAMONINIAI (ROLETINIAI) VARTAI
Pagrindinis roletinių vartų privalumas yra paprasta, stabili ir tvirta konstrukcija, kuri užtikrina tylų ir ilgalaikį naudojimą. Šie vartai pasižymi geru sandarumu, gerai saugo šilumą ir leidžia sutaupyti sumažinant šildymo išlaidas. „Wisniowski“ roletinių vartų priedai: Vartai su stikliniu profiliu Siekiant apšviesti tamsią patalpą, siūlome Jums idealiausią sprendimą – vartus su įstik..
© 2005 visivisi.lt