langu remontas Nacionalinė pasyvaus namo asociacija Resta Namų pasaulis Individuali statyba


durys termus

"HÖRMANN" PRAMONINIAI VARTAI

Rodyti: Lentelę / Sąrašą
Rodyti:
Rikiuoti:
GREITAEIGIAI VARTAI
Greitaeigiai vartai naudojami tiek pastatų viduje, tiek išorėje. Skirti optimizuoti eismo srautą, taupyti patalpos šilumą. "Hörmann" siūlo vertikalius arba horizontalius šio tipo vartus su lanksčia varčia, komplektuojamus su segmentiniais ar susukamais vartais Taip pat, galime pasiūlyti ir lengvai naudojamus, spiralinius vartus, pagamintus iš lygaus aliuminio profilio. ..
JUOSTINĖS UŽUOLAIDOS
Juostinės užuolaidos gaminamos iš PVC. Jos naudojamos pramoninėse patalpose norint sutaupyti šilumą ir sumažinti šalčio nuostolius. Šios juostinės užuolaidos kontroliuoja šilumos srautus tarp erdvių, kurias skiria; Apsaugo patalpas nuo skersvėjų; Sumažina triukšmo lygį; Riboja dūmų, garų ir dulkių patekimą į patalpas; Leidžia lengvai judėti transporto priemonėms, krautuvams ar pėstie..
LANKSTŪS ŠVYTUOKLINIAI VARTAI
Lankstūs – švytuokliniai vartai skirti naudoti pramoninėse patalpose ir ypač sandėliuose. Šie vartai netrukdo laisvai judėti, yra lengvai valdomi. Lankstūs švytuokliniai vartai idealiai tinka pagerinti darbo sąlygas, apsaugant patalpą nuo skersvėjų ir žemos temperatūros, taigi,  padeda sumažinti elektros energijos sąnaudas. Tai geras sprendimas už protingą kainą. ..
SEGMENTINIAI HÖRMANN PRAMONINIAI VARTAI
Segmentiniai vartai atsidaro vertikaliai, paliekant laisvos vietos patalpos viduje ir priešais vartus. Vartai yra būti montuojami vertikaliai virš angos arba lygiagrečiai su šlaitiniu stogu. Gaminami iš plieno ar aliuminio arba plieno su aliuminiu. Vartai pasižymi aukšto lygio saugumu. ..
STUMDOMI HÖRMANN PRAMONINIAI VARTAI
Stumdomi vartai idealiai tinka užtverti didesnius ar mažesnius įvažiavimus pramoniniuose objektuose, privačių namų kiemuose, parkuose ar saugomosiose aikštelėse. Moderni ir patikima konstrukcija užtikrina patikimą veikimą net ir tuo atveju, kai žemė yra padengta ledu, purvu, smėliu ar sniegu. Šių stumdomų vartų naudojimas yra lengvas ir patogus. Stumdomi vartai juda kelis centimetrus aukščiau žemė..
SUSUKAMI (ROLETINIAI) VARTAI IR SUSUKAMOS (ROLETINĖS) GROTOS
Aukštos kokybės „Hörmann“ vartai ir grotos gerokai peržengia įprastus standartus. Sumani ir paprasta „Hörmann“ susukamų vartų ir grotų konstrukcija, susidedanti iš aliuminio ir plieno, užtikrina šių gaminių ilgaamžiškumą ir ekonomiškumą. Jie puikiai tinka kasdieniam naudojimui. Šios rūšies vartai užima labai mažai vietos ir suteikia galimybę išnaudoti visą reikalingą patalpų erdvę. ..
© 2005 visivisi.lt