langu remontas Nacionalinė pasyvaus namo asociacija Resta Namų pasaulis Individuali statyba


durys termus

"WISNIOWSKI" PRAMONINIAI VARTAI

Rodyti: Lentelę / Sąrašą
Rodyti:
Rikiuoti:
PAKABINAMI - STUMDOMI PRAMONINIAI VARTAI
Pramoniniai pakabinami - stumdomi vartai yra ekonomiškas ir patikimas sprendimas pagalbinėms patalpoms, pramoninėms salėms ar sandėliams. Jie gali būti montuojami ir pastato viduje - skiriant dvi patalpas. Vartų pagrindinis privalumas - paprasta konstrukcija. Jie juda bėgiais sumontuotais ant slenksčio. Šie vartai valdomi rankiniu būdu. ..
SEGMENTINIAI PRAMONINIAI VARTAI
Segmentiniai vartai yra pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų, kurios užtikrina saugumą ir komfortą. Jie turi tam tikrą konstrukciją, apšiltintą putomis, kurios užtikrina gerą šilumos izoliaciją. Vartai atsidaro vertikaliai, taip paliekama laisva erdvė ne tik garažo viduje, bet ir priešais jį. Segmentiniai  vartai gali būti lengvai montuojami bet kokioje garažo angos formoje. Jie gami..
SULANKSTOMI PRAMONIANI VARTAI
Sulankstomi vartai skirti parodų salėms, oro uostams, šiuolaikinės architektūros pastatams, kur stilius ir elegancija jungiasi su patikimumu ir funkcionalumu. Šie vartai patvarūs, originalūs bei estetiški. Galimybė rinktis iš plataus spalvų asortimento. ..
SUSUKAMI PRAMONINIAI (ROLETINIAI) VARTAI
Pagrindinis roletinių vartų privalumas yra paprasta, stabili ir tvirta konstrukcija, kuri užtikrina tylų ir ilgalaikį naudojimą. Šie vartai pasižymi geru sandarumu, gerai saugo šilumą ir leidžia sutaupyti sumažinant šildymo išlaidas. „Wisniowski“ roletinių vartų priedai: Vartai su stikliniu profiliu Siekiant apšviesti tamsią patalpą, siūlome Jums idealiausią sprendimą – vartus su įstik..
© 2005 visivisi.lt