langu remontas Nacionalinė pasyvaus namo asociacija Resta Namų pasaulis Individuali statyba


durys termus

Pasyvios durys

 

Rodyti: Lentelę / Sąrašą
Rodyti:
Rikiuoti:
„Energy Passive“
Ud=0.75 W/m2k. Šios durys skirtos pasyviems, energiją taupantiems ir A+ klasės pastatams. Durų gamyboje pritaikyti patentuoti išradimai. Dėl konstrukcijos ir medžiagų ypatumų šios durys neturi šilumos tiltelių. Jų šilumos perdavimo koeficientas Ud=0.75 W/m2k. Komplektuojama su viena spyna. Kaina 1100 EUR ·         Tai patentuota konstrukcija. ·..
1,100EUR
„Energy“
Ud=0,79 W/m2k Šios durys skirtos visiems pastatams, jas galima montuoti, jeigu iš karto už šių durų yra gyvenamoji šilta patalpa. Jos neperšąla ir nerasoja. Tinka energiją taupantiems pastatams, jau nekalbant apie A klasės pastatus. Gamyboje naudojami patentuoti išradimai. Papildomai užsakomas raštų frezavimas, dažymas pagal RAL, MDF plokštės laminuotos PVC plėvele, 36 mm stiklo paketas, įvair..
950EUR
„Termus“
Ud=0.65 W/m2k. Tai šilčiausios šarvuotos durys pasaulyje. Jų konstrukcija, medžiagos ir jų sujungimo būdai yra patentuoti. Termus – skirtas visiems pastatams, kuriuose norima išlaikyti šilumą žiemą ar neįleisti karščio vasarą. Šios durys atitinka pasyviems pastatams, A+ klasės ar A++ klasės pastatams keliamus reikalavimus. Šilumos perdavimo koeficientas Ud=0.65 W/m2k. Patvirtintas KTU labora..
1,400EUR
© 2005 visivisi.lt