langu remontas Nacionalinė pasyvaus namo asociacija Resta Namų pasaulis Individuali statyba


durys termus

Parketlentės

Rodyti: Lentelę / Sąrašą
Rodyti:
Rikiuoti:
NATUR ąžuolinė grindinė lenta
NATUR ąžuolinė grindinė lenta Ąžuolo mediena pasižymi ypatingu ilgaamžiškumu ir kietumu, ji labai atsparus aplinkos poveikiui. NATUR ąžuolinės grindinės lentos gaminamas iš medienos, kuri yra rievėta ir kontrastinga. Gaminio kokybė užtikrinama suderinus ruošinių sandėliavimo, džiovinimo ir drėgmės stabilizavimo procesus. Šiai parketo rūšiai leidžiamos smulkios sveikos šakos. Techniniai duome..
NATUR dvisluoksnė parketinė lenta
NATUR dvisluoksnė parketinė lenta Dvisluoksnės parketinės lentos ypač tinka naudoti, kai yra šildymo po grindimis sistemos. NATUR dvisluoknės parketinės lentos apatinis sluoksnis yra gaminamas iš 9, 12 ar 15 mm storio 9 sluoksnių beržinės faneros WPB EXTERIOR. Viršutinis lentos sluoksnis pagamintas iš 4 ar 6 mm storio ąžuolo masyvo. Šiai parketo rūšiai leidžiamos smulkios sveikos šakos. Tech..
NATUR uosio grindinės lentos
NATUR uosio grindinės lentos Uosinis parketas pasižymi tvirta ir kieta mediena. NATUR uosio grindinės lentos suteiks patalpai elegantiškumo ir jaukumo, taip pat šviesos ir erdvės įspūdį. Gaminio kokybė užtikrinama suderinus ruošinių sandėliavimo, džiovinimo ir drėgmės stabilizavimo procesus. Šiai parketo rūšiai leidžiamos smulkios sveikos šakos. Techniniai duomenys: Stori..
RUSTIC ąžuolinė grindinė lenta
RUSTIC ąžuolinė grindinė lenta Ąžuolo mediena pasižymi ypatingu ilgaamžiškumu ir kietumu, ji labai atsparus aplinkos poveikiui. RUSTIC ąžuolinės grindinės lentos gaminamas iš medienos, kuri yra rievėta ir kontrastinga. Gaminio kokybė užtikrinama suderinus ruošinių sandėliavimo, džiovinimo ir drėgmės stabilizavimo procesus. Šiai parketo rūšiai leidžiamos smulkios ir didesnės šakos. Techniniai..
RUSTIC dvisluoksnė parketinė lenta
RUSTIC dvisluoksnė parketinė lenta Dvisluoksnės parketinės lentos ypač tinka naudoti, kai yra šildymo po grindimis sistemos. RUSTIC dvisluoknės parketinės lentos apatinis sluoksnis yra gaminamas iš 9, 12 ar 15 mm storio 9 sluoksnių beržinės faneros WPB EXTERIOR. Viršutinis lentos sluoksnis pagamintas iš 4 ar 6 mm storio ąžuolo masyvo. Šiai parketo rūšiai leidžiamos smulkios ir didesnės šakos. ..
RUSTIC uosio grindinės lentos
RUSTIC uosio grindinės lentos Uosinis parketas pasižymi tvirta ir kieta mediena. RUSTIC uosio grindinės lentos suteiks patalpai elegantiškumo ir jaukumo, taip pat šviesos ir erdvės įspūdį. Gaminio kokybė užtikrinama suderinus ruošinių sandėliavimo, džiovinimo ir drėgmės stabilizavimo procesus. Šiai parketo rūšiai leidžiamos smulkios ir didesnės šakos. Techniniai duomenys: ..
SELECT dvisluoksnė parketinė lenta
SELECT dvisluoksnė parketinė lenta Dvisluoksnės parketinės lentos ypač tinka naudoti, kai yra šildymo po grindimis sistemos. SELECT dvisluoknės parketinės lentos apatinis sluoksnis yra gaminamas iš 9, 12 ar 15 mm storio 9 sluoksnių beržinės faneros WPB EXTERIOR. Viršutinis lentos sluoksnis pagamintas iš 4 ar 6 mm storio ąžuolo masyvo. Techniniai duomenys: Šildomoms grindims: ..
© 2005 visivisi.lt