langu remontas Nacionalinė pasyvaus namo asociacija Resta Namų pasaulis Individuali statyba


durys termus

Žaliuzės

Rodyti: Lentelę / Sąrašą
Rodyti:
Rikiuoti:
Apsauginės žaliuzės
Kaip apsaugoti savo daiktus nuo vagysčių? Verta pagalvoti apie saugumą, kuris efektyviai sustabdytų nekviestus svečius, juk dažniausiai vagys į namus patenka pro langus ar duris. Apsauginės žaliuzės – tai puikus apsaugos sprendimas, tačiau, jos skirtos ne vien apsaugai nuo įsilaužimų. Jos kuo puikiausiai apsaugo mus nuo įkyrių žvilgsnių, slopina triukšmą, sumažina dulkių patekimą į patalpą, aps..
Horizontalios žaliuzės
Horizontalios žaliuzės yra seniausiai paplitusi ir populiariausiai naudojama apsauga nuo tiesioginių saulės spindulių. Jos jau daugelį metų yra naudojamos gyvenamosiuose namuose, biuruose, mokyklose, ligoninėse ir t.t. Didžiausias horizontalių žaliuzių privalumas yra tas, kad jos bet iki 98 % apsaugo patalpas nuo tiesioginių saulės spindulių skleidžiamos šviesos. Rankenėlės (lazdelės) pagalba l..
Medinės žaliuzės
Medinės žaliuzės yra labai elegantiška, ekskliuzyvinė vidaus langų uždanga. Unikali išvaizda ir įvairių medienos atspalvių gama, suteikia galimybę laisvai derinti jas prie baldų, grindų ar sienų, suteikiant interjerui papildomo žavesio ir unikalumo. Jos ypatingai dera prie interjero, kuriame dominuoja medienos, aliuminio ar stiklo detalės. Medinių žaliuzių gamybai naudojama ekologiška medien..
PLISUOTOS ŽALIUZĖS
Plisuotos žaliuzės – sparčiai populiarėjantis langų dekoravimo būdas, suteikiantis patalpai jaukumo, modernumo, pagyvinantis interjerą. Šio tipo žaliuzės pasižymi universalumu bei funkcionalumu. Jos gali būti sustumiamos ir stumdomos tiek iš viršaus į apačią, tiek ir iš apačios į viršų. Tokiu būdu, jos leidžia tiksliai nustatyti norimą šviesos kiekį patalpoje. Plisuotas žaliuzes galima montuoti an..
Vertikalios žaliuzės
Vertikalios žaliuzės, taip pat, yra naudojamos siekiant apsaugoti tam tikras zonas nuo ryškios saulės šviesos . Jos leidžia saulės spindulių pralaidumą sumažinti iki 100%, arba, suteikti patalpai daugiau šviesos, priklausomai nuo Jūsų poreikių. Vertikalios žaliuzės paprastai naudojamos biuruose, bankuose ar kitose įstaigose, kur sėkmingai pakeičia užuolaidas. Šio tipo žaliuzės yra montuojamos p..
© 2005 visivisi.lt